Arkadaşlığın Sonsuza Kadar Sürebileceğini Bizlere Gösteren 10 Güçlü Hollywood Dostluğu

Kimi arkadaşlıklar ışık hızı bitse bile, gerçekten güvenilir olanlar kendini belli ediyor ve yıllar boyu sürüp sonsuza kadar düre bir bağ oluşturuyor. Hollywood dünyası ne kadar sansasyonlarla dolu olsa da bazı arkadaşlıklar her zorluktan sağ çıkmayı becerebilmiş!?

Kaynak: https://brightside.me/articles/10-pai…

1. Melissa McCarthy ve Octavia Spencer Hollywood’daki ilk günlerinden beri yakın arkadaşlardı, geçen yıl Thunder Force filminde 2 ana rolü oynadılar. 25 yıllık dostlukları bu fırsatla daha da güçlendi.

2. Selena Gomez ve Taylor Swift arkadaşlıkları sayesinde her zaman birbirlerini desteklediler. Her ikisi de 2008 yılında Jonas kardeşlerle çıkarken arkadaş oldular. Arkadaşlıkları yıllar geçtikçe daha da güçlendi.

3. Selena Gomez ve Cara Delevingne’in arkadaşlıkları her ikisi de 15 yaşındayken başladı. Uzun zamandır arkadaş olan ikili Hulu’nun dizisi Only Murders in the Building için bir araya geldi.

4. Courteney Cox and Lisa Kudrow, 10 yıl boyunca birlikte rol aldıkları ikonik dizi Friends’in kadrosunda tanıştı. Unutulmaz sitcom aynı zamanda çok güçlü bir bağ kurmalarına da yardımcı oldu. Aralarında aile ilişkisi gibi bir bağ yarattı.

5. İkonik ikilinin dostluğu Leonardo DiCaprio’nun 22, Kate Winslet’in ise 21 yaşında olduğu bu Titanic’in çekimleri sırasında başladı. Aradan 25 yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen aralarındaki bağ hiç kopmadı.

6. Leonardo DiCaprio ve Tobey Maguire tanıştıklarında çocuk oyunculardı. Arkadaşlıkları ilk başta kasıtlı olmayabilirdi, ancak birlikte çalışarak çok iyi arkadaş oldular. Yıllar boyunca ekranı birlikte paylaşmayı hiç bırakmadılar ve 30 yılı aşkın süredir arkadaşlar.

7. Courteney Cox ve Laura Dern 14 yılı aşkın bir süredir Noel arifesini çocuklarıyla birlikte kutluyor.

8. Victoria Beckham ve Eva Longoria 15 yıldan uzun bir süre önce, Beckham ailesinin David Beckham’ın Los Angeles futbol kulübü LA Galaxy ile olan sözleşmesi nedeniyle Birleşik Devletler’e taşındığı 2007 yılında birbirleriyle arkadaş oldular.

9. Martin ve Robert birbirlerini gençlik yıllarından beri tanıyorlar. Henüz 16 yaşındayken tanıştılar. Martin Scorsese, Taxi Driver, Good Fellas, The Irishman, Cape Fear ve daha birçok filmiyle büyük yeteneğini göstermiş, tanınan ve takdir edilen bir yönetmen. Robert De Niro, Scorsese’nin 25 filminden 9’unda rol aldı.

10. Diğer pek çok Hollywood arkadaşlığı gibi, onların arkadaşlığı da ekranda başladı ve gerçek hayatta bir dostluğa dönüştü. Birbirlerini 40 yılı aşkın bir süredir tanıyan ikili, ancak her ikisi de 2000 yılında X-Men filminde rol alma fırsatı bulduklarında gerçekten yakınlaştılar.

Siz Hollywood arkadaşlıkları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x