Kişilik Testi: Kalem Tutuş Şeklin Gizli Kişilik Özelliklerini Açığa Çıkarıyor! Sen Kalemi Nasıl Tutuyorsun?

Kişilik özellikleri, birçok farklı etkenin bir araya gelmesiyle şekillenir. Kişiliğimiz, sevdiğimiz yemeklerden, dinlediğimiz müzik türlerine, hatta nasıl bir kalem tuttuğumuza kadar birçok farklı faktörden etkilenebilir. İşte kalem tutma şeklinizin kişilik özelliklerinize nasıl yansıdığına dair ilginç bir bakış açısı…

1. TUTUŞ ŞEKLİ

Eğer kaleminizi 1. şekildeki gibi tutuyorsanız, sizler detaycı ve meraklı kişiliğe sahip olarak biliniyorsunuz. Sizin aynı zamanda hata yapmaktan çok hoşlanmayan bir yapınız var. Aynı zamanda nazik ve cömert olmanız insanların sizi sevmesinin en büyük sebebi. Hata yapmaktan hoşlanmadığınız için genellikle problem çözücü olarak biliniyorsunuz.

2. TUTUŞ ŞEKLİ

Eğer kaleminizi 2. şekildeki gibi tutuyorsanız, sizler bu hayat dolu dolu yaşayan kişilersiniz demektir. Kin tutmayan ve çabuk affeden bir yapınız var. Dedikodu ve intikam gibi olumsuz düşünce-davranışlar hayatınızda yeri olmayan şeyler. Sizler en çok sevdikleriniz ile vakit geçirmekten mutlu oluyorsunuz.

3. TUTUŞ ŞEKLİ

Eğer kaleminizi 3. şekildeki gibi tutuyorsanız, sizler hırslı ve girişken kişilersiniz demektir. Çoğu zaman duygularınızla değil mantığınızla hareket ediyorsunuz ve sınır tanımayan bir yapınız var. Güvenilir biri olduğunuz için insanlar çevrenizde olmayı sevse de siz bazen alıngan olabiliyorsunuz. Sevdiklerini korumayı kendine görev edinmiş kişilersiniz.

4. TUTUŞ ŞEKLİ

Eğer kaleminizi 4. şekildeki gibi tutuyorsanız, sizler maceraperest ve gizemli kişilersiniz demektir. Neşeli bir yapınız var. Yeni tecrübeler kazanmayı ve yeni insanlar tanımayı seviyorsunuz. Çoğu zaman sosyal olsanız da, kırıldığınız anlarda oldukça içe dönük bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Çevreniz tarafından zekanız ile övülen kişilersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x