LG yeni dev ekranlı akıllı telefon modelini tanıttı

2023 CEDIA Expo’da 118 inçlik LG MAGNIT 4K Ultra HD Ekran sergilendi. Bu gelişmiş ekran, lüks ev sahipleri için nefes kesen görseller sunuyor. Hepsi bir arada tasarımı ve özel entegratörler için akıcı kurulum süreciyle dikkat çekiyor.

118 inçlik dev LED ekran, geniş ekran boyutuyla lüks bir model olarak gösteriliyor. Ev sineması ve dijital sanat segmentine güzel bir katkıda bulunuyor. LG Electronics, bu yeni 118 inçlik modeli, LG MAGNIT 136 inçlik konut için Micro LED ekranı ve 97 inçlik LG SIGNATURE OLED M kablosuz TV arasında konumlandırıyor. Bu modeller de CEDIA Expo’da sergilendi.

LG yeni dev ekranlı akıllı telefon modelini tanıttı

Bu dev ekran, tam 237.000 dolarlık etkileyici bir fiyat etiketine sahip. Ödemenizi karşılığında size üstün renk, netlik ve kontrast sunuyor. Keskin 4K çözünürlük, 0.6 mm piksel aralığı ve güçlü yonga seti LED teknolojisiyle geliyor. Ayrıca AI destekli işleme sahip ve webOS akıllı TV üzerinde çalışıyor.

MAGNIT’in Micro LED ekranı, sertifikalı LG MAGNIT entegratörlerinin ekranın basit iki kabin tasarımını hızla kurmalarını sağlıyor. Bu, diğer modüler LED ekranlara kıyasla biraz daha hızlı. Ekran, ticari ekranlar için LG’nin ileri seviye doğrudan görünürlükte LED (DVLED) teknolojisi temel alınarak üretildi. 8 milyondan fazla Micro LED pikseli, minik bireysel bir ışık olarak çalışıyor. Pikseller, resim siyah olduğunda kapanarak saf siyahlar ve yüksek kontrast sağlıyor. HDR 10 ve HDR 10 Pro uyumluluğuna da sahip. Ayrıca iOS, Android, macOS veya Windows 10 cihazlarından kablosuz yayın için AirPlay 2 ve Miracast teknolojisiyle donatıldı. Kullanıcılar, LG uygulaması üzerinden dijital sanat veya fotoğraflarını kolayca ekrana yükleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x