Nilgün Belgün… METİN AKPINAR’A DESTEK MESAJI!

“KIZLARIYLA BAŞ BAŞA BIRAKALIM”

Günlerdir gündemden düşmeyen Metin Akpınar’a, meslektaşı Nilgün Belgün’den destek geldi. Usta oyuncu, sosyal medya hesabından Akpınar ile bir karesini paylaştı.

Bu fotoğraf 1976 yılında Devekuşu Kabarede ilk profesyonel oyunculuğumu sergilediğim ‘Haneler’ adlı oyunun müzik provasından.

Benim için anısı ve değeri çok büyüktür. Metin Akpınar benim hem ustam hem patronum hem de sahne partnerimdi o yıllarda.Son zamanlarda hiç olmadığı kadar özel hayatıyla ilgili gündemde.

Her insanın yaşamında hataları, yanlışları olduğu gibi sanatçıların da olabilir. Herkes hatasından ve yanlışından kendi sorumludur ve bedelini de kendi öder. Ödemiştir de.

Metin Akpınar sanatıyla yıllarca halkı gülümsetmiş, yüzünü güldürmüş bir aktördür. Şu anda 82 yaşında olan bir sanatçının artık üstüne gitmemeli.

Zaten yaşadıklarından yeterince üzülen bu adamın daha fazla saygınlığını yıpratmamalı itibarsızlaştırmadan daha fazla üzülmesine neden olmadan konuyu kapatıp onu kızlarıyla baş başa bırakmalı diye düşünüyorum.

Çünkü biliyorum ki bu değerli insanların yeri asla dolmuyor. Onları yaşarken güzel anmak değerini bilmek zorundayız. Bunları eski bir dost olarak ustasından çok şey öğrenen bir öğrenci olarak söylemek istedim.

Hassas bir durum ve asla dedikodu malzemesi yapılacak bir olay değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x