Tolga Savacı’nın ölümü sanat dünyasını yasa boğdu!

1980’li yıllarda Yeşilçam’a damga vurmuş isimlerden biri olan ünlü oyuncu Tolga Savacı, geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında hayatını kaybetti. Tolga Savacı’nın Eşi Nermin Bezmen sosyal medya hesabından acı haberi duyurarak, şu ifadeleri kullandı:

Yüreğim kaynıyor! Kanıyor! Kaybettim, dev yürekli sevdiceğimi. Ansızın çıktı sonsuza yolculuğuna… Ben yerle gök, yangınlarla buzlar arasında kayıplarda… Canım Sibel, Zeynep Savacı, canım evlatlarım Pamira, Cazım, Ariella, canım torunlarım Pia, Shaya, Luna derin acımızı acımızı yaşıyoruz…

Bir döneme damga vuran Savacı’nın vefat haberi, sanat dünyasını yasa boğdu. Birbirinden ünlü isimler, usta oyuncu için taziye mesajları paylaştı.

MEHMET ALİ ERBİL

“Canım kardeşim, nurlar içinde uyu…”

 

BANU ALKAN

“Büyük acı. Tolga’cım nurlar içinde uyu. Üzüntüm tarifsiz.”

AYDAN ŞENER

“Canım Tolga… Şu anki üzüntümü tarif etmem mümkün değil. Adam gibi adam sözünün en somut karşılığıydın sen. Hem güzel hem özel bir insandın. Ne çok anımız var. Çok erkendi… Mekanın cennet olsun. Seni hiç unutmayacağım.”

SÜHA UYGUR

“Tolga Savacı… Dünya beyefendisi bir insanı kaybettik. Ailesine ve tüm sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Cennet mekanın olsun.”

DEMET AKALIN

“Tolga Savacı kalp krizinden vefat etmiş, inanamıyorum… Nur içinde yatsın.”

HÜLYA AVŞAR

“Çok üzgünüm.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x